ART / Lithographs / Litografisk affisch 13152025
nr 1315 2025
Litografisk affisch
Air France, "Paris - Londres", 1987, unframed, sheet: 100x62,
Air France, "Paris - Londres", 1987, oramat löst blad, bladets mått: 100x62 cm. Ej signerad
1000
SEK 700
Monday Mars 23 2020
at 18:10:39
27/2 15:50:29
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik